Helikopter | VOLITATION 9053
.
RECENZJA
indexhamal
   Recenzja HELICOPTER VOLITATION 9053 | Jeszcze rok temu na widok śmigłowca z pionowo umieszczonym śmigłem ogonowym wzdrygałem się, dziś jednak mając w perspektywie spory wydatek na klasyczny model śmigłowca i koszta z nim związane zdecydowałem się na zakup VOLITATION 9053. Niesamowite jest to jak szybko się rozwija w ostatnim czasie rynek modelarstwa śmigłowcowego, głównie w sektorze "pierdziawek" pokojowych, jednak ten model, to już coś tyci więcej, więcej, głównie z powodu rozmiaru, co nie umniejsza faktu, iż jest to ciekawa propozycja. Łatwy w pilotażu, odporny na kolizje i jednocześnie przyzwoitych rozmiarów za 200zł śmigłowiec robi do tego estetyczne wrażenie.

    VOLITATION 9053
  HELICOPTER VOLITATION 9053

    Uwagi użytkownika:
- Jest to helikopter pokojowy, choć dość spory :) ale jednak pokojowy, aby latać nim na zewnątrz potrzeba bezwietrzniebezwietrznej pogody bo nawet mała bryza sprawia mu spore trudności.
a nawiązując do opisów sprzedawców z allegro...
- "żyro" ! :) tak? gdzie?
- "nie obraca się w koło" ... tak, fakt, jak go będziesz trymować co chwilę to faktycznie :)
- "3D" ? w bok lata, trzeba go obrócić w osi, i przemieszczamy się na wprost, czyli w bok :)
- "loty 100m" ? raczej nie w pionie a na tak dalekie loty za mały ten śmigłowiec. A przy okazji, autorotacji nie posiada, po wyczerpaniu akumulatorków spada jak kamień, więc z lotami wysokościowymi raczej ostrożnie.

Jednak ... odporny na kolizje, bo pozbawiony wielu newralgicznych elementów klasycznego modelu śmigłowca i łatwy dla każdego w pilotażu za niewielką cenę już słusznych rozmiarów VOLITATION 9053 jest ciekawą propozycją dla wielu początkujących amantów modelarstwa śmigłowcowego.
©Copyright 2011 HAMAL